Oracle Day 2010 – největší letošní akce Oracle v ČR

oracleOracle Day, největší konference společnosti Oracle v České republice, se uskuteční 25. října v pražském hotelu Hilton Prague. Do světa technologií, které mohou obohatit podnikání a vést k růstu a úspěchu, se zde ponoří až 600 účastníků.

Návštěvníci se na vlastní oči budou moci seznámit s nejzajímavějšími novinkami společnosti Oracle. Jak napovídá slogan „Software. Hardware. Complete.“, Oracle již dávno nenabízí pouze software, ale také hardware a především komplexní integrovaná obchodní řešení, ve kterých vidí budoucnost podnikové informační infrastruktury.

Hlavním řečníkem bude Jeff Epstein, CFO (Chief Financial Officer, finanční ředitel) Oracle Corporation a člen nejužšího vedení společnosti. Na konferenci dále vystoupí představitelé předních partnerských společností, významní zákazníci budou prezentovat svá řešení na platformě Oracle a součástí konference bude i Expo s prostorem pro výměnu názorů a zkušeností s kolegy, přáteli i odborníky Oracle.

Bezplatně registrovat se účastníci mohou na www.oracle.com/goto/cz/oracleday2010 nebo na e-mailu lucie.mudrunkova@oracle.com.

Platinovými partnery konference Oracle Day jsou společnosti CCA Group, Comparex, OKsystem, Unicorn Systems a Sefira. Zlatými partnery jsou společnosti Aquasoft, Autocont, BSC, GEM system, Ness, TD-IS a Storyflex.

O společnosti Oracle
Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) celosvětově dodává nejucelenější, nejotevřenější a nejlépe integrovaný podnikový software a hardwarové systémy. Další informace o společnosti Oracle najdete na www.oracle.com.