Oracle Fusion Tap je k dispozici i pro tablet iPad

Společnost Oracle oznámila dostupnost nástroje Oracle Fusion Tap jako nativní aplikace pro tablet iPad, díky níž mohou uživatelé dosahovat vysoké pracovní produktivity opravdu kdykoliv a kdekoliv. Provoz aplikace Oracle Fusion Tap, sloužící k provozu na cloudu založených podnikových aplikací, vyžaduje pouze jednoduchou instalaci z Apple App Store.

Aplikace Oracle Fusion Tap se automaticky personalizuje pro každého uživatele, na jediném místě mu poskytuje potřebné funkce, které může používat, i když zrovna není v kanceláři. Zajišťuje rychlé nalezení potřebných informací nebo spojení na kolegy, přesně tak, jak odpovídá požadavkům na fungování moderní agilní firmy. Pracovat s aplikací lze navíc i bez přístupu k internetu. Funkce jsou rozdělené do tří základních nabídek („connect“, „analyze“, „work“) a jsou snadno použitelné i pro řešení komplexnějších úloh. Přístup k důvěrným informacím, jako jsou např. klíčové ukazatele výkonnosti, je samozřejmě patřičným způsobem zabezpečen.

„Podniky i poskytovatelé technologií se musejí přizpůsobit tomu, že mobilita nyní prostupuje celou organizací a pracovními procesy, zdaleka už nejde jen o prodejní týmy,“ uvádí Carter Lusher z analytické společnosti Ovum. „Mobilní přístup se z přidané hodnoty stává pro podniky nutností. Mobilní aplikace by měly poskytovat plnohodnotný přístup, umožňovat analýzu dat i provedení celé příslušné pracovní úlohy.“

Další informace (v angličtině)

O konferenci Oracle OpenWorld

Konference Oracle OpenWorld v San Francisku je nejvýznamnějším setkáním roku pro zákazníky a partnery společnosti Oracle i pro všechny odborníky na příslušné technologie. Cílem této akce je pomoci podnikům v optimalizaci stávajících systémů a při porozumění průlomovým budoucím technologiím. Konference se účastní více než 50 000 návštěvníků z více než 140 zemí. Nabízí více než 2 100 vzdělávacích setkání, 400 ukázek produktů a stánky 450 partnerů. Zákazníci zde představují své inovativní aplikace, middleware, databáze, servery, úložné systémy i řešení infrastruktury založené na produktech společnosti Oracle. Konference Oracle OpenWorld 2012 probíhá od 30. září do 4. října v San Francisku v komplexu Moscone Center.

Podrobnější informace (v angličtině):

www.oracle.com/openworld. Program lze v přímém přenosu sledovat na YouTube. Zapojte se do diskusí na Twitteru, Facebooku a na blogu společnosti Oracle věnovaném konferenci OpenWorld.

O společnosti Oracle

Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte .