Padesátý iBYZNYS podporuje automobilový průmysl

Společnost J.K.R. a společnost Troell oznámily jubilejní implementaci softwaru pro internetové obchodování iBYZNYS.

Padesátý internetový obchod byl nasazen a nedávno předán do běžného provozu ve společnosti Autometal, která působí v automobilovém průmyslu a zabývá se výrobou součástí pro výfukové systémy.

Obrovskou výhodou systému iBYZNYS je kompletní provázání s podnikovým informačním systémem třídy BYZNYS a plné využívání jeho datové základny. Nepřidává se už žádné další prostředí pro nastavování a údržbu dat a veškerá uživatelská nastavení se provádějí přímo v BYZNYSu. Přínosem implementace internetového obchodu iBYZNYS je pak především automatizace zápisu do informačního systému, a to jak nově zaregistrovaného zákazníka, tak hlavně všech objednávek pořízených prostřednictvím iBYZNYS, čímž se výrazně snižuje riziko lidské chyby a zároveň to přináší velké zefektivnění práce a úsporu času a nákladů.

O společnosti Autometal

Autometal provádí návrh, výrobu a prodej jak jednotlivých součástí, tak i celých výfukových soustav automobilů s katalyzátory, tlumiči a filtry pevných částic. Vše s certifikací dle ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 a OHSAS 18001.

O společnosti Troell

Troell s.r.o. vyvíjí od roku 2004 pro uživatele ERP BYZNYS Win a ERP BYZNYS VR internetové prezentace iBYZNYS, které nabízejí jednoduché a pružné řešení internetového obchodování či prezentování. Hlavní předností produktů řady iBYZNYS je jejich plná provázanost s produkty třídy BYZNYS.