Personální agentura Grafton Recruitment má novou HR manažerku

HR manažerkou personální agentury Grafton Recruitment se od prosince stala Barbora Habáňová (31), která naposledy působila v humanitární organizaci Lékaři bez hranic, kde v terénu řídila HR a finance jednotlivých humanitárních projektů.

Barbora Habáňová začala působit v oblasti lidských zdrojů během studií oboru obor Podniková ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od té doby zastávala pozici HR Business Partnera a HR Consultanta v několika nadnárodních společnostech. Ve svých rolích se zaměřovala zejména na zefektivňování HR procesů a zlepšování vztahů s interními i externími klienty. V posledních dvou letech pak působila v humanitární organizaci Lékaři bez hranic, kdy přímo v terénu řídila HR a finance jednotlivých humanitárních projektů.

Ve své nové roli se zaměří na posílení značky Graftonu jako zaměstnavatele jak směrem dovnitř k zaměstnancům, tak směrem k vnějšímu trhu práce. Ve volném čase se věnuje především outdoorovým sportům, jako je lyžování a vysokohorská turistika.