Personální změny v managementu Grafton Recruitment

Několik personálních změn ve svém managementu provedla personální agentura Grafton Recruitment. Přerozdělení rolí v rámci týmu se dotýkají vedení pražské pobočky a dvou nově ustavených regionů, kde jeden tvoří Praha a Čechy a druhý Morava a Jihočeský kraj.

Šárka Taxová absolvovala magisterské studium PEF ČZU, v této době stála u zrodu nové pobočky mezinárodní studentské organizace AIESEC. Absolvovala zahraniční stáž v OMV v Sarajevu, o návratu se podílela na HR projektu pro ExxonMobil. Od roku 2006 působí v personální agentuře Grafton Recruitment, kdy si prošla několika oblastmi náboru a vedla pražskou pobočku. Po návratu z mateřské dovolené byla vedoucí týmu a nyní opět vede část pražského týmu Grafton Recruitment. Koníčky a relaxací jsou pro Šárku její rodina, cestování a přátelé.

Veronika Hejduková působí v Grafton Recruitment v Praze od roku 2012, naposledy jako vedoucí týmu v oblasti Business Services, která se zaměřuje především na spolupráci s centry sdílených služeb. Nyní se v Praze ujímá role Branch manažerky pro Business Services, kterou má v plánu dále rozvíjet. Mezi její záliby patří sport, cestování, cizí jazyky a kultura obecně.

Michaela Dimitrová vystudovala sociologii na Filozofické fakultě a demografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Ve společnosti Grafton Recruitment poslední 3 roky vedla tým Temporary Staffing, který se specializuje na dočasné přidělování zaměstnanců do administrativy. Nově bude v Praze zastávat pozici Branch manažerky pro Temporary Staffing.

Radka Čechová, která doposud zastávala v Graftonu pozici Branch manažerky Recruitment & Temporary Staffing v Praze, se nově stává Regionální ředitelkou pro Prahu a Čechy. Jana Doleželová, která byla oblastní manažerkou pro Moravu, přechází na pozici Regionální ředitelky pro Moravu a Jihočeský kraj.