Relax Park Třeboň: milovníci golfu hlásí zájem

RPT_logo_fin_smallRelax Park Třeboň, nový areál s moderně vybavenými byty a apartmány, který roste v sousedství populárních třeboňských lázní Aurora, se těší velkému zájmu. Poptávka je především po malometrážních bytech typu 1+kk, proto investor rozdělil několik větších apartmánů na menší jednotky, aby tak vyšel vstříc více zájemcům.

Dle Radky Vajo z realitní kanceláře Century 21, která má prodej areálu Relax Park Třeboň na starosti, poptávka po menších jednotkách plně reflektuje celorepublikový trend na trhu s realitami. V případě projektu Relax Park Třeboň však jde i o standardní fenomén oblíbených rekreačních oblastí, kde si lidé z měst kupují apartmány pro své volnočasové aktivity. „Areál je umístěn na velmi hezkém místě, v bezprostředním sousedství lázní Aurora, které nabízí široké zázemí pro procházky i sportovní aktivity. Zesílenou poptávku registrujeme od oznámení záměru vybudovat v blízkosti projektu 18ti jamkové golfové hřiště,“ uvedla Radka Vajo. „Aktuálně je prodáno či rezervováno již více než 60 % jednotek,“ dodala.

Stavební práce na projektu jdou nyní do finále, kolaudace projektu je plánována na přelom října a listopadu letošního roku.

Moderní apartmánový areál Relax Park Třeboň nabídne v pěti objektech pavlačového typu o dvou až třech podlažích celkem 74 bytů kategorie 1+kk, 2+kk nebo 3+kk o výměrách 28 až 76,6 m². Ke každému z nich připadne i venkovní parkovací stání a balkón nebo přízemní soukromá zahrádka. Kromě apartmánů určených jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreační účely, areál zahrnuje přízemní nebytové prostory, které obyvatelům nabídnout sérii služeb pro pohodlné bydlení i rekreaci.

Developerem projektu je skupina investorů sdružená ve společnosti TŘEBOŇ INVEST s řadou zkušeností z podobných projektů napříč celou Českou republikou a silným finančním zázemí.