Roste zájem o vysušování interiérů

kasa.cz_new_logo_webInternetový obchod Kasa.cz kvůli zvýšené poptávce po odvlhčovačích v souvislosti s povodněmi a dlouhotrvajícími dešti výrazně rozšířil skladové zásoby, aby dokázal uspokojit všechny zákazníky v nejkratších možných termínech. Většinu vysoušečů navíc nabízí v akci, se slevou 30 %.

„Poptávka po odvlhčovačích začala výrazněji stoupat již po minulém víkendu a zájem se ještě zvýšil v průběhu tohoto týdne. Za posledních 10 dní jsme zákazníkům dodali více těchto zařízení než za uplynulé 3 měsíce dohromady,“ říká Jitka Součková z internetového obchodu Kasa.cz a dodává: „Aktuálně jsme schopni tento typ produktů distribuovat do druhého dne od objednávky.“

Mezi nejpopulárnější značky patří na www.kasa.cz DeLonghi, Ardes a AEG, přičemž nejprodávanějším modelem je aktuálně odvlhčovač DeLonghi DNC 65, který je určen pro místnosti s objemem do 55 m3. Nejvýkonnějším skladovým modelem je AEG-HC LE 25, který je vhodný pro místnosti s podlahovou plochou do 35 m2.

Vlhkost v obytných místnostech by neměla překračovat 60 %, v ideálním případně by se měla pohybovat kolem 40-50 %. Pro zjištění úrovně vlhkosti v interiéru lze využít vlhkoměry, například Ardes M812, nebo meteostanice s vlhkoměrem, kam patří třeba Hyundai WS 1837.

O internetovém obchodu Kasa.cz
Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 13 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.