Společnost Epicor získala ocenění Product Innovation Award

logo_epicor_webSpolečnost Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, získala pro své ERP řešení Epicor 9 ocenění Product Innovation Award 2010 udělované publikací Network Products Guide zabývající se výzkumem a poradenstvím v oblasti informačních technologií. Toto prestižní ocenění každoročně vyznamenává poskytovatele softwarových řešení, jejichž inovativní a převratné produkty podněcují vývoj a zásadní změny ve všech oblastech informačních technologií.

„Z tohoto významného ocenění máme velkou radost, neboť potvrzuje, že řešení Epicor 9 předběhlo ostatní produkty ve své třídě. Naším cílem je poskytovat zákazníkům vyspělý podnikový software s bezkonkurenční hodnotou, a to naše inovativní technologie umožňují,“ řekl James Norwood, senior viceprezident marketingu produktů společnosti Epicor.

Řešení Epicor 9 poskytuje díky konceptům webu 2.0 uživatelům skutečně kolaborativní a dynamické prostředí podnikové aplikace. Jádrem řešení je adaptabilní a kolaborativní architektura, která vyhoví potřebám jakéhokoli podniku bez ohledu na zemi, odvětví nebo používané přístupové zařízení. Umožňuje tak pracovat kdekoli a bez bariér.

Řešení Epicor 9 získalo od svého uvedení na trh v roce 2008 již více než deset mezinárodních ocenění, například „Nejlepší doporučené ERP řešení pro čínské strojírenství“ na třetím výročním fóru CIO e-Works; Progressive Manufacturing 100 Technology Partner 2009; „Špičková inovace“ v Polsku; „Produkt roku“ od časopisu Customer Interaction Solutions; či International Business Awards a American Business Awards (The Stevies) za „Nejlepší nový produkt nebo službu roku v kategorii počítačového softwaru“, „Podnikovou inovaci roku“ a „Vývojový/manažerský tým roku.“

ERP řešení Epicor 9 nesbírá jen ocenění, ale zaznamenává i velké úspěchy mezi zákazníky. Bylo dodáno již více než tisícovce zákazníků a partnerů s více než 34 000 uživateli po celém světě. Výrobci, distributoři, finanční instituce, poskytovatelé služeb a maloobchodníci po celém světě volí Epicor 9 díky jeho snadnému ovládání, možnosti přizpůsobení požadavkům konkrétní firmy a oboru a v neposlední řadě také díky skutečnosti, že je lze snadno přizpůsobit růstu a změnám v organizaci. Podrobnější informace o tomto inovativním produktu najdete v článku http://www.networkproductsguide.com/innovations/2010/Epicor-Software-Corporation.html.

„Inovace nejsou jen o nových produktech,“ řekl Rake Narang, šéfredaktor Network Products Guide. „Má-li firma uspět, musí se na inovace dívat ne jako na jednorázovou záležitost, ale jako na něco, co se má neustále vyvíjet a zdokonalovat. K tomu je zapotřebí klást větší důraz na potřeby zákazníků a udělat z inovací středobod veškerého vývojového úsilí společnosti. Inovativní produkty jako Epicor 9 umožňují firmám dosahovat větší účinnosti a zvyšovat ziskovost.“

O oceněních Network Products Guide Awards
Jako přední výzkumná a poradenská publikace hraje Network Products Guide ze Silicon Valley důležitou roli v informování rozhodujících pracovníků a koncových uživatelů o možnostech volby ve všech oblastech informačních technologií. Objevíte v ní široké spektrum informací a nástrojů včetně nejlepších produktů a služeb, produktových plánů, prognóz vývoje odvětví, pokroku v technologiích a nezávislých hodnocení produktů, jež usnadňují rozhodování o technologiích s dopadem na dosahování obchodních i osobních cílů. Průvodce se svědomitě drží výzkumných metodik rozvíjených a zdokonalovaných odborníky. Další informace najdete na www.networkproductsguide.com.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.