Společnost JKR má nového projektového ředitele

Projektovým ředitelem společnosti JKR, předního českého dodavatele podnikových informačních systémů, se stal Vlastimil Petříček (40). V této pozici bude zodpovědný za řízení konzultačního týmu a jednání s klíčovými zákazníky v souvislosti s realizovanými zakázkami. Vlastimil Petříček působil jako obchodní ředitel společnosti Fotolab, předtím zastával pozici regionálního manažera prodeje klíčovým zákazníkům T-Mobile.

V minulosti pracoval Vlastimil Petříček 6 let jako programátor-analytik a 3 roky jako manažer prodeje IT. Petříček vystudoval Vysokou školu elektrotechnickou v Plzni, obor Elektrické teplo a světlo.

Jako projektový ředitel bude Petříček vést tým projektových konzultantů, také bude mít na starosti jednání s klíčovými zákazníky související s předimplementační fází, implementací i následným rutinním provozem informačních systémů třídy BYZNYS. Dále bude zopovědný například i za řízení spolupráce mezi projektovými konzultanty, dalšími odděleními společnosti JKR a zákazníky. Podřízený bude přímo generálnímu řediteli společnosti JKR Vladimíru Králíčkovi.

„Vzhledem k dynamickému nárůstu počtu zakázek – systém BYZNYS Win byl vuhodnocen jako nejdynamičtěji se prodávající ERP systém za rok 2006 – jsme se rozhodli zastřešit oddělení konzultantů projektovým ředitelem, který bude garantovat plnění smluv k našim zákazníkům. Očekáváme udržení dynamiky prodeje a s tím musí souběžně být zabezpečována péče o tyto uživatele,“ komentoval nového člena vedení JKR Vladimír Králíček.

„Mým úkolem je především podpora týmu mobilních konzultantů, kteří jsou prodlouženou rukou společnosti JKR u našich zákazníků. Jejich práce je pro celkové fungování firmy velice důležitá, neboť jsou to právě oni, kteří instalují naše informační systémy třídy Byznys a řeší veškeré uživatelské úpravy klientů. Koordinace tohoto týmu s dalšími odděleními je tudíž klíčovou záležitostí,“ říká k tomu Petříček, projektový ředitel společnosti JKR, a pokračuje: „Společnost JKR má na trhu velmi dobrou pozici a pověst, a to nejen díky špičkovým podnikovým informačním systémům třídy Byznys, ale také díky profesionálnímu přístupu všech jeho zaměstnanců.“

Mimo kancelář se Petříček věnuje cyklistice, lyžování, cestování a turistice. Mezi jeho záliby patří také golf. Volný čas rád tráví ve společnosti své rodiny a tří dětí.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.