Společnost JKR významně posílila vedení

Novým obchodním ředitelem společnosti JKR, předního českého dodavatele podnikových informačích systémů, se od září stal Jiří Rákosník. Jiří Rákosník (43) ve společnosti JKR pracuje 14 let, nejprve jako konzultant, poté jako senior konzultant a posledních 6 let působil na pozici vedoucího obchodního oddělení.

Jedním z jeho úspěchů jako vedoucího obchodního oddělení byl nárůst počtu uživatelů v letech 2002-2006, zodpovídal také za převod stávající zákaznické báze na podnikový informační systém Byznys Win.

V nové funkci bude mít na starost prezentaci produktů třídy Byznys a vedení obchodních jednání souvisejících s uzavíráním smluvních vztahů. Dále bude zodpovědný za obchodní strategii společnosti JKR, komunikaci s pobočkami a dealery při získávání nových kontraktů a jednání s klíčovými zákazníky.

Jakožto obchodní ředitel bude Rákosník podléhat přímo generálnímu řediteli společnosti JKR, Vladimíru Králíčkovi: „Jiří Rákosník do hloubky zná veškeré procesy spojené s vývojem a funkčností systémů Byznys, zejména s jejich implementací u zákazníků. Ve své nové pozici díky tomu bude míž možnost přispět tak k dalšímu růstu naší společnosti na poli ERP systémů.“

„V dalším rozvoji systémů třídy Byznys chceme zvýšit uživatelský komfort aplikací. Záleží nám i na tom, aby jednotliví uživatelé pracovali ve vlastním příjemném prostředí a měli na výběr široké porftolio možností, jak s informačním systémem pracovat. Jsme přesvědčeni, že je to další možnost, jak zvýšit efektivitu práce a výkonnost organizace,“ nastínil budoucí směr vývoje Jiří Rákosník.

Ve volném čase se Rákosník rád vydá do přírody, či si přečte nějakou knihu z oblasti literatury faktu.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.