Společnosti Barco a J.K.R. se dohodly na obchodní spolupráci

Společnosti Barco, integrátor čárových kódů, RFID technologií a společnost J.K.R., přední český dodavatel podnikových informačních systémů třídy BYZNYS, uzavřely dohodu o obchodní spolupráci v oblasti implementace Warehouse Management Systému SmartStock.WMS nad ERP systémy třídy BYZNYS.

„Vzájemné dohody o spolupráci se společností J.K.R. si ceníme. Spolupráce na již zrealizovaných WMS projektech ukázala, že pokud spolu pracují kvalitní profesionální týmy, vybudování interface na ERP systém zákazníka není žádnou hrozbou. Výsledkem je spokojený zákazník, který získal fungující systém s požadovanou WMS funkcionalitou,“ odůvodnil spolupráci Ing. Miroslav Pípal, jednatel společnosti Barco.

„Díky spolupráci se společností Barco můžeme rozšířit nabízené portfolio našich služeb o další strategickou oblast podnikových procesů. Pomocí společného řešení jsme schopni vyřešit zadání zákazníka komplexně a efektivně. A to s maximálním důrazem na splnění požadavků zákazníka“, řekl ke spolupráci obchodní ředitel společnosti J.K.R. Jiří Rakosník

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč. Společnost má certifikát ISO9001:2001.

www.barco.cz

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady BYZNYS předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů. Informační systémy třídy BYZNYS využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.