Stavby a montáže s pomocí Byznys ERP

logo-jkr-webNepřetržitý dynamický rozvoj v několika posledních letech vedl společnost Zaremba Stav, zabývající se dodávkou komplexních služeb v oblasti stavebnictví, k rozhodnutí zavést nové informační řešení, které by rostlo spolu s firmou. Ve výběrovém řízení zvítězila společnost J.K.R. se systémem Byznys ERP, pro který hovořily zejména reference z podobných projektů a široké možnosti přizpůsobení systému požadavkům zákazníka.

Před nasazením systému Byznys ERP provedli konzultanti společnosti J.K.R. důslednou předimplementační přípravu s cílem analyzovat stávající hardwarové vybavení, datovou základnu a specifické požadavky klienta na nové řešení. Následoval samotný proces implementace, v rámci kterého byl systém Byznys ERP instalován a zprovozněn na připojených stanicích. V dalším kroku došlo k úpravám výstupních sestav a dokladů dle požadavů zákazníka a proběhlo zaškolení uživatelů.

„Díky dobré spolupráci zákazníka se nasazení systému Byznys ERP podařilo realizovat v krátkém termínů dvou měsíců,“ uvedla Zuzana Zemánková ze společnosti J.K.R., a dodala: „Zaměstnanci společnosti Zaremba Stav oceňují především elektronické schvalování přijatých faktur, které zefektivnilo oběh dokladů. K rozhodovacím procesům v společnosti napomáhá i vyhodnocování zakázek, pro jejichž objektivní hodnocení bylo společnosti na míru zpracováno rozpouštění nepřímých nákladů na výrobní zakázky, a to v poměru k hodnotě přímých nákladů.“

Mezi další přínosy zavedení systému Byznys ERP ve společnosti Zaremba Stav patří široké možnosti komunikace s nástroji MS Office, možnost přizpůsobovat pracovní prostředí aplikace dle vlastních požadavků uživatelů či vetší přehlednost informací a možnost snadného a rychlého vyhledávání v systému.

O společnosti ZAREMBA Stav
Společnost ZAREMBA Stav je stavební a montážní firma založená v roce 2008. Stavební práce provádí jak pro generální dodavatele velkých stavebních zakázek, tak pro vlastní realizace staveb. V oblasti montážní činosti se firma zaměřujeje zejména na dodávky skládaného obvodového a střešního pláště a sendvičové stěnové a střešní panely se zaměřením na velkovýrobní a skladové haly. Na základě kvalitně a kvalifikovaně odvedených montážích, stavebních realizacích a na striktním dodržování termínů se úspěšně rozvíjí spolupráce s firmami, jako jsou například Takenaka Europe, Eurovia CS či Metrostav. Více informací naleznete na www.zaremba.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 100 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.