Tiskové řešení MyQ slaví úspěch i v zahraničí

Do šesti zemí v regionu střední a jižní Evropy začala společnost Janus dodávat řešení pro správu a monitoring tiskových úloh – MyQ. Zároveň roste počet výrobců, jejichž tisková zařízení MyQ podporuje.

Tiskové řešení MyQ v zahraničí slaví úspěchy a kromě České republiky je v současnosti dostupné přes organizovanou síť distributorů a certifikovaných partnerů v Maďarsku, Polsku, Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku a Bosně a Hercegovině. Zároveň probíhají jednání o vstupu na další trhy včetně Německa, Ruska, Rakouska a Nizozemí.

„S MyQ se nám podařilo zacílit na problém, který trápí organizace nejen v ČR, ale i v zahraničí. Zabezpečení tiskových úloh a redukci tiskových nákladů musejí řešit podniky všech velikostí a MyQ v tomto směru nabízí nákladově efektivní a technologicky vyspělé řešení. Proto zájem o ně roste nejen v České republice, ale i v zahraničí,“ říká Martin Januš, ředitel společnosti JANUS.

Společně s rozvojem distribuční sítě v zahraničí došlo i k certifikaci tiskového řešení MyQ pro produkty značek Kyocera, HP, Konica Minolta, Ricoh, Utax, TA, Nashuatec, Develop a Sharp. V nejbližším období by MyQ mělo být certifikováno také pro provoz s tiskovými stroji OKI a Canon.

Počet certifikovaných výrobců tiskových zařízení se neustále zvyšuje především díky univerzálnosti použité platformy. MyQ lze totiž v podstatě nasadit na jakékoliv tiskové zařízení, které podporuje komunikaci SNMP, což je dnes standardem u všech výrobců.

V případě MyQ jde o odzkoušené a kvalitní tiskové řešení, které si získává pro svou přizpůsobivost, snadnou instalaci, spolehlivost a atraktivní cenu oblibu u zahraničních partnerů stejně, jako tomu bylo na území České republiky.

O tiskovém řešení MyQ

Řešení MyQ slouží ke správě a monitoringu tiskových úloh. Řeší v podstatě tři základní požadavky uživatelů: ochranu a zabezpečení dat, úsporu prostředků vynaložených na provoz tiskových zařízení a větší pohodlí při obsluze a úsporu času zaměstnanců. Více informací můžete získat na www.myq.cz.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. Od roku 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešní a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.