Úspěšný audit systémů Byznys ERP

logo-jkr-webSpolečnost J.K.R. úspěšně absolvovala audit systémů Byznys ERP pro vedení ekonomických a účetních agend v souladu s platnými předpisy České republiky.

Auditoři společnosti Audit & Consulting prověřili systém Byznys ERP zejména z hlediska souladu se zákonem o účetnictví a platnými Českými účetními standardy. Při ověřování postupovali podle Mezinárodních auditorských standardů (ISA) a zákona č. 93/2009 Sb. o auditorech. Provedené testy podle auditorů potvrdily, že podnikový informační systém Byznys ERP je v souladu s platnými předpisy a postupy účtování, zejména z hlediska průkaznosti účetních zápisů, vedení předepsaných účteních knih a evidencí, včetně jejich vzájemné návaznosti.

Auditoři ve své zprávě dále uvedli, že informační systém Byznys ERP obsahuje odpovídající kontrolní mechanismy pro zajištění souhlasnosti údajů ve finančním účetnictví a jednotlivých modulech, a data jsou proti neoprávněným zásahům chráněna různou úrovní přístupu uživatelů.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 100 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.