Vysoká spolehlivost a výkon tiskáren Kyocera byly oceněny „Winter Pick 2018”

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznámila získání ocenění sedmi tiskových zařízení z řady TASKalfa a ECOSYS od společnosti KeyPO Intelligence – Labour Shoppers (BLI). BLI je jednou z největších nezávislých testovacích laboratoří kancelářského vybavení.

Tiskárny TASKalfa 8002i, 7002i, 6002i, 5002i, 4002i společně s tiskárnami ECOSYS M2640idw MFP a P2040dw byly v průběžném dvouměsíčním testování spolehlivosti ohodnoceny nejvyšší možnou známkou 10.

TASKalfa získala 10 bodů za spolehlivost

BLI (Buyers Laboratory), známa svými vysokými standardy, podrobila pět modelů TASKalfa intenzivnímu a přísnému testování. Požadavek na stroje TASKalfa 8002i a TASKalfa 7002i byl provedení 450 tisíc impresí v průběžném dvouměsíčním testu. Zbývající tři multifunkční zařízení byly testovány na 225 tisíc impresí, test prokázal nulovou chybu.

Naše patentovaná technologie válců KYOCERA prokazuje nejen spolehlivost, ale také splňuje požadavky ekologické a ekonomické. Trvale udržitelné a spolehlivé výrobky jsou pro zákazníky základním požadavkem a společnost KYOCERA nadále dodává tuto hodnotu konečným uživatelům, „říká Marcel Ebbenhorst, vedoucí produktový manažer společnosti KYOCERA Document Solutions Europe.

 

Luxusní výkon, robustní síla

George Mikolay, ředitel BLI, byl nadšený hodnotou, kterou tyto MFP představují: „Vítězná zařízení KYOCERA se ukázala být špičkovými produkty, které ocení střední a velké podniky. Vynikající spolehlivost, vysoká kvalita a rychlost, to vše spojené s jednoduchou integrací s různými řešeními, která pomáhají zvýšit produktivitu, bezpečnost a úsporu nákladů, vše za nižší cenu než je průměr ve stejné třídě, přináší skutečnou hodnotu.

 

Dva základní modely řady ECOSYS dosáhly stejně vynikajících výsledků a byly uznány jako špičková zařízení v kategorii zařízení pro malé pracovní skupiny. „KYOCERA ECOSYS M2640idw a ECOSYS P2040dw jsou robustní, spolehlivé, kompaktní, cenově dostupné a poskytují výjimečný celkový výkon,“ řekl Tony Maceri, senior technik pro Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

 

Produkty KYOCERA, které získaly BLI Winter Picks 2018:

  • TASKalfa 4002i – kopírka MFP s kapacitou 40 stránek za minutu
  • TASKalfa 5002i – multifunkční zařízení s kapacitou 50 stránek za minutu
  • TASKalfa 6002i – kopírka MFP s kapacitou 60 stran za minutu
  • TASKalfa 7002i – multifunkční kopírka s kapacitou 70 stran za minutu
  • TASKalfa 8002i – kopírka MFP s kapacitou 80 stran za minutu
  • ECOSYS M2640idw – multifunkční zařízení pro malé pracovní skupiny
  • ECOSYS P2040dw – tiskárna pro malé pracovní skupiny