Wavin Academy: nový portál přináší zkušenosti, trendy a novinky o plastovém potrubí

Společnost Wavin Ekoplastik, lídr v oblasti plastových potrubních systémů, spouští ojedinělý informační a vzdělávací projekt Wavin Academy. Přední odborníci z oboru zde sdílejí své poznatky a zkušenosti z praxe, odpovídají na dotazy odborné i laické veřejnosti a konzultují praktické otázky. Zároveň Wavin Academy organizuje celou řadu vzdělávacích akcí, ať již formou seminářů či online školení.

Informační a vzdělávací projekt Wavin Academy vytvořila společnost Wavin Ekoplastik, která patří mezi evropské lídry v oblasti plastových potrubních systémů a v České má situovanou značnou část výroby. Své zkušenosti a praktické poznatky z více než dvacetileté praxe na trhu sdílejí přední odborníci, kteří poskytují poradenství a připravují fundované odborné články, které jsou často publikovány v odborných mediích.

Na stránkách Wavin Academy jsou také k dispozici produktové katalogy a certifikáty a nechybí ani praktická videa s návody na montáže jednotlivých produktů. Uživatelé, kteří se na stránky Wavin Academy zaregistrují, získávají navíc přístup do zóny pro projektanty. Zde mohou mimo jiné najít ke stažení bezplatný software pro profesionální využití při návrhu a realizaci platových potrubních systémů. Kromě portálu zahrnuje projekt Wavin Academy také interaktivní školicí centrum Wavin Ekoplastik, které jako jediné svého druhu ve střední Evropě otevřela společnost Wavin Ekoplastik v Rudči u Prahy v květnu loňského roku. Ve školicím centru organizuje Wavin Academy celou řadu vzdělávacích akcí, na kterých se zájemci mohou dozvědět jak o nových produktech, jejich údržbě a montážních postupech, tak i o práci s moderními softwarovými nástroji určenými k projektování ZTI. Kdo se nemůže zúčastnit osobně, může sledovat z pohodlí své kanceláře či domova online webináře.

„Firma Wavin Ekoplastik sbírá zkušenosti a praktické poznatky z oboru plastových potrubních systémů již více než 20 let. Vždy je o krok dopředu v inovacích v oblasti produktů, použitých materiálů i ekologie,“ říká David Penc, marketingový manažer společnosti. „Cílem projektu Wavin Academy je nabídnout možnost sdílet naše know-how, předávat znalosti a praktické zkušenosti odborné veřejnosti – prodejcům, projektantům, instalatérům i studentům – a to jak formou odborných článků a aktuálních informací z oboru včetně zpráv z terénu, tak i formou multimediálního obsahu. Ve spojení s možností praktických ukázek, seminářů a workshopů v našem školicím centru můžeme nyní nabídnout opravdu komplexní systém vzdělávání,“ dodává David Penc.

Více informací na: http://www.wavinacademy.cz/